Hívj minket most

+36 21 201 0038 

A csapat

Értékesítők

Sandor Both

Sándor Both - Fóliasátrak és fóliaházak

Tel.: +4 0730.659.975
Email: sandor@seretransilvania.ro

Robert Moldovan

Robert Moldovan - Fóliasátrak és fóliaházak

Tel.: +4 0735.877.812
Email: robert@seretransilvania.ro

Robert Precup

Robert Precup - Tárolóhelységek, baromfi- és sertésfarm berendezések

Tel.: +4 0743.128.972
Email: roxell@seretransilvania.ro

Műszaki és logisztikai részleg

Zsolt Daradics

Zsolt Daradics - Műszaki mérnök

Tel.: +40 264 401 122
Email: zsolt@seretransilvania.ro

Alina

Alina Cristina Bonda - Tervező mérnök

Tel.: +40 264 401 122
Email: cristina@seretransilvania.ro

Petrica

Petrică Mureșan - Gyártási mérnök

Tel.: +40 264 401 122
Email: petrica@seretransilvania.ro

Samuel

Samuel Pinte - Logisztika

Tel.: +4 0730.659.974
Email: samuel@seretransilvania.ro

Adrian

Adrian Veja - Beszerzés

Tel.: +4 0729.811.129
Email: aprovizionare@seretransilvania.ro

Alina

Alina Gruiță - Könyvelés

Tel.: +4 0371.326.355
Email: alina@seretransilvania.ro

Filip

Filip Luca - Gyártásvezető

Tel.: +40 264 401 122
Email: production@seretransilvania.ro

Agnes

Ágnes-Ilona Szente - Irodavezető

Tel.: +40 264 401 122
Email: office@seretransilvania.ro

Menedzsment

Csaba_Lengel

Csaba Lengel - Vezérigazgató

Tel.: +40 264 401 122
Email: office@seretransilvania.ro